هرچیز که درجستن آنی، آنی

زندگی من با عدد 1 گره خورده است. فرزند اول و همچنین نوه ای اول خانواده سلیمانی ، متولد اولین ماه از اولین فصل سال یعنی فروردین در اولین سال دهه هفتاد هستم.
دوران کودکی من با سه چیز همراه بوده است، هوش، خلاقیت و علاقه‌مندی به پول.
 در انتهای راه مدرسه با دیپلم رایاضی فیزیک راهی دانشگاه شدم. در مقطع لیسانس در رشته مهندسی فناوری اطلاعات فارغ التحصیل شدم و برای کارشناسی ارشد مسیر مدیریت را پیش گرفتم و رشته‌ مدیریت فناوری اطلاعات را انتخاب کردم.

شروع کار حرفه ای

شروع کار حرفه ای برای من در شرکت فالنیک (ایران اچ پی ) در بخش  CRM بوده است. با یک تصمیم استراتژیک تصمیم گرفتم به شغل رویایی دوران کودکی ام روی بیاورم برای همین معلم شدم. برای یک سال تحصیلی آموزگار پایه پنجم مدرسه غیر انتفاعی نور دانش با هشت دانش آموز بودم.
به جرات می توانم بیان کنم ، معلمی سخت ترین کار دنیاست. برای همین به دنیای IT بازگشتم.
در شرکت گسترش ارتباط نو خاورمیانه مدیر تجارت الکترونیک شدم و مسئولیت پروژه Donamall  را به عهده گرفتم. در کنار آن در دانشگاه غیر انتفاعی مهرگان شهرستان محلات به عنوان استاد دانشگاه مشغول به کار شدم. همه چیز عالی بود تا غول مرحله آخر سر رسید. کابوس هر پسر ایرانی، خدمت مقدس سربازی.

خدمت مقدس سربازی

خدمت سربازی برایم توفیقی بود تا مدتی به صورت فریلنس کار کنم. دوران فریلنسری برای من دستاوردهای مهم و عالی داشت که می توانم به آشنایی با دکتر وکیلی ، خانه سرباز صلح، هفته نامه توسعه بازاریابی و دانشگاه صنعتی شریف اشاره کنم.

مطلبی هم در مورد دیکشنری لغات خدمت سربازی نوشتم که در اینجا می توانید بخوانید.

با دکتر وکیلی عزیز سایت استعداد تحصیلی دکتری را استارت زدم و در زمینه‌ی دیجیتال مارکتینگ همچنان کنار هم هستیم.
در خانه سرباز صلح ایران به همت مهندس رحیمی دوست داشتنی ، پنجمین رویداد بین المللی صلح را در برج میلاد و رویداد کارآفرینی ENTDAY را  برگزار کردیم و به عنوان مشاور توسعه بازار در کنار عزیزان هستم.
در هفته نامه توسعه بازاریابی این افتخار را داشتم که در کنار دکتر بروغنی باشم و در یخش فناوری اطلاعات هفته نامه قلم بزنم.
دانشگاه صنعتی شریف رویای بزرگ دوران دبیرستان من ، سبب شد تا با مجموعه اسکیلرن در زمینه آموزش دیجیتال مارکتینگ فعالیت داشته باشم.هم اکنون دوره‌های کپی‌رایتینگ ، تدوین استراتژی محتوا و بازاریابی محتوایی در اسکیلرن در حال برگزاری است.

در کنار این فعالیت ها به مجموعه ها‌ی حرفه ای و توانمندی ماننددفتر توسعه صنایع نرم دانشگاه صنعتی شریف ، آژانس دیجیتال مارکتینگ پوینت ، ماتیا وافل ،سیوا گلد و پادکست هلی تاک خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ ارائه کرده‌ام .

و در حال حاضر پس از گذراندن تجربه‌های مختلف در اتاقک، ایپاسنس انگلستان و ادمود در صباویژن به عنوان مدیرمارکتینگ حضور دارم

تدریس

تدریس همان طور که گفتم رویایی کودکی من بوده است و این روزها نقش دوپامین را برای من بازی میکند.

در موسسه آموزش عالی بهار در MBA DigitalMarketing T در مجتمع فنی تهران شعبه سعادت آباد و ابن سینا دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوایی و همچنین در دانشگاه صنعتی شریف دوره بازاریابی محتوایی و کپی رایتینگ و در لایتک، مدرسه کسب وکار عالی ماهان ، مدیرفردا و گروه مالی شریف نیز تدریس کرده یا میکنم.

 

مشاوره

مشاوره برای من دنیایی است که هر بار می‌توانم متفاوت‌تر از قبل به آن سر بزنم، پادکست هلی‌تاک، سیواگلد، مهدفولاد و جوپا برندهایی هستند که افتخار همراهی و همکاری با آنها را دارم

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.